1RTa w Modlinie

Klasa 1 RTa pod opieką nauczycieli przedmiotów zawodowych związanych z reklamą, wychowawcą Panem Oskarem Halkiewem oraz Panią Anną Jakubowską, wyjechała na wycieczkę historyczno - integracyjną do twierdzy Modlin. Uczniowie mieli okazje poznać historię XIX twierdzy oraz podziwiać architekturę niezwykłego kompleksu. Nasz wychowawca z wielkim zaangażowaniem opowiadał o typach sztuki i samej historii monumentalnego kompleksu. Punktem kulminacyjnym wycieczki była wspólna integracja przy ognisku i wojskowej grochówce, w czasie której dokonaliśmy wyboru naszego klasowego samorządu uczniowskiego.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się na sali gimnastycznej, gdzie Pan Arkadiusz Olejniczak - Dyrektor Zespołu Szkół, przywitał przybyłych uczniów, przedstawił kadrę pedagogiczną oraz zaprosił na krótkie spotkania z wychowawcami.

Na ten rok życzymy wszystkim wytrwałości w dążeniu do realizacji zaplanowanych celów.

Nowe logo

Z dniem 1 września 2017 r. mamy nowe "stare "- odświeżone logo szkoły.

Autorem logo jest pan Karol Śliwka polski artysta grafik, twórca plakatów,  znaczków pocztowych, opakowań, okładek  oraz wielu znanych i rozpoznawalnych znaków firmowych.

Dla zainteresowanych link artysty, w którym widnieją przykłady tych znaków, w tym nasze nasze stare logo.

• Tel. (0 22) 620-50-51
    Tel. (0 22) 620-50-52