Egzaminy poprawkowe

Drodzy uczniowie,

egzaminy poprawkowe w naszej szkole będą odbywały się w dniach 26 i 27 sierpnia wg poniższego harmonogramu.

Zakończenie roku

W minioną środę uroczyście zakończyliśmy Rok szkolny 2018/2019.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom promocji do następnej klasy, szczególne gratulacje dla osób wyróżnionych za wyniki w nauce, które to swoje świadectwa odebrały z rąk Pana Dyrektora na sali gimnastycznej.

Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!

 

Lekcja otwarta

Pani Krystyna Gottner wraz z uczniami z klas 1 i 2 HOT przeprowadziła lekcję otwartą dla młodzieży z dwóch ósmych klas ze Szkoły Podstawowej nr 238 w Warszawie, dotyczącą „savoir- vivre” w hotelarstwie z elementami kulturalnego zachowania przy stole.

Uczniowie poznali cechy psychofizyczne przyszłego hotelarza, etykę pracownika hotelu oraz etykietę na stanowisku pracy. Dowiedzieli się o kulturze zachowania przy stole. W trakcie pokazu nasi uczniowie prezentowali jak właściwie spożywać posiłki, zachowując zasady „savoir-vivre”.

Młodzież dowiedziała się o naszych praktykach organizowanych w najbardziej prestiżowych hotelach w Warszawie.

Uczniowie Naszej Szkoły przygotowali wiele materiałów służących do przekazania cennych informacji o „savoir-vivre”, dotyczyły one:

- cech psychicznych i fizycznych hotelarza, które przygotowała Weronika Dymek i Gabrysia Ciesnowska z klasy 1HOT;

- „savoir-vivre”, etykiety, etyki i estetyki, o których opowiedziała Sandra Chmielewska z klasy 2HOT;

- pracy w recepcji, którą referował Kacper Paszkiet z klasy 2HOT;

- pracy w dziale gastronomicznym, o której opowiadał Przemysław Rusinowski z klasy 2HOT;

- prezentacji Hotelu Marriott, którą przeprowadziła i zreferowała Magdalena Kościuk z klasy 2HOT, odbyła tam miesięczne praktyki, kładła duży nacisk na naukę języków obcych oraz zachęcała do nauki młodszych kolegów ze szkoły podstawowej;

- wielu usług w hotelarstwie, w kolejności od usług podstawowych do dodatkowych, które zreferowali uczniowie z klasy 1HOT: Mateusz Krajewski, Gabrysia Ciesnowska, Igor Dzięcioł, Kamil Kot, Wiktoria Nerć, Julia Zielińska, Natalia Niedolistek, Kuba Ruszczyk, przygotowali oni także słodki poczęstunek i drobne upominki dla Gości.

Album foto

  

 

Targi książki

W dniach 23-26 maja br. na Stadionie Narodowym odbyły się po raz 10 Warszawskie Targi Książki. Podczas Targów swoją ofertę prezentowało blisko 800 wystawców z 27 krajów: Argentyny, Austrii, Białorusi, Brazylii, Bułgarii, Chin i Tajwanu, Chorwacji, Czech, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Indii, Iraku, Irlandii, Kostaryki, Niemiec, Peru, Polski, Rosji, Rumunii, Słowacji, Stanów Zjednoczonych, Szwajcarii, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Gościem honorowym tegorocznej edycji Targów była Rumunia.

Nasz szkoła również była obecna na tym wydarzeniu, a reprezentowała ją klasa 3RT. Było to połączenie przyjemności z pożytkiem. Uczniowie mieli pewne zadanie do wykonania. W języku francuskim trzeba było odpowiedzieć na 6 pytań związanych z targami, książkami, pisarzami.

Wszyscy wywiązali się z tego zadania "Très bien". 

Album foto

  

 

Bezpieczeństwo

Szanowni Państwo,

informujemy, że 15 maja odbyło się zebranie z rodzicami, w trakcie którego przedstawiliśmy procedury obowiązujące w szkole na wypadek pojawienia się różnorodnych zagrożeń.

Poniżej znajdują się zestawienie procedur obowiązujących w naszej szkole.

Działania profilaktyczne

Procedury reagowania

 

Profilaktyka

W tym roku nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej akcji profilaktyki czerniaka realizowanej we współpracy z Akademią Czerniaka- sekcją naukową Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Wychowawcy wszystkich klas przeprowadzili na godzinie wychowawczej zajęcia na temat czerniaka i metod jego skutecznej profilaktyki. Po lekcji uczniowie wzięli udział w anonimowej ankiecie.

Maturalne Drzewka

Nawiązując do wolskiej tradycji, absolwenci Technikum nr 29 w towarzystwie pozostałych kolegów z wolskich szkół ponadgimnazjalnych oraz władz Dzielnicy Wola, w piątek 26 kwietnia o godz. 9:00, uroczyście posadzili drzewa w Parku Edwarda Szymańskiego na Woli .

Naszą szkołę reprezentowała silna grupa mężczyzn na czele z Panem Dyrektorem.

Album foto

   

 

Wizyta z książką w przedszkolu

Uczniowie kierunku turystycznego klasy 3HOT po raz drugi odwiedzili przedszkole. Podobnie jak w październiku przeprowadzili zajęcia w trzech grupach przedszkolaków. Było czytanie naszej szkolnej książeczki i wierszyka o Małym Pingwinku, nauka słówek angielskich, rozmowa o zwierzątkach i wspólny taniec, jednym słowem świetna zabawa z fantastycznymi maluchami. 

Album foto

  

 

Bemowskie Miasteczko Zawodów

4 kwietnia nasza szkoła brała udział w "Bemowskim Miasteczku Zawodów - Dotknij zawodu na Bemowie".

Uczniowie z klasy 3 OT wraz z nauczycielami pięknie zaprezentowali nasze Technikum.

Album foto

 

 

Cztery Żywioły

Uprzejmie informujemy społeczność szkolną, że 3 dzielnych uczniów wzięło udział w konkursie i to nie byle jakim, bo interdysplinarnym (chemia,fizyka, biologia i inne) pt. "Cztery Żywioły - woda".

Gratulujemy odwagi, wiadomości, znajomości tematu i życzymy dalszej motywacji do pogłębiania wiedzy z różnych dziedzin.

  

Archiwum Akt Nowych

W marcowe przedpołudnie klasy 2RTb i 3HOT wybrały się do archiwum akt nowych, gdzie zwiedziły  archiwa i pracownię rekonstrukcji starych dokumentów, uczniowie wysłuchali również krótkiego wykładu na temat pracy archiwum.

Album foto

  

 

Pierwszy Dzień Wiosny 

Na Ogrodowej już wiosna! Wywołali ją nasi młodzi artyści zrzeszeni pod hasłem: POKAŻ, NA CO CIĘ STAĆ! Była gorąca rumba i nowoczesne drygi, romantyczne wyciskacze łez w dziewczęcym wydaniu i życiowe twarde przesłanie w męskim hip hopie, modele prezentowali najmodniejsze hity sezonu, a leniwce odegrały dramat codziennego wstawania do szkoły. Uroczystość uświetnili zaproszeni goście - Pan płk Piotr Kowalik, prywatny detektyw Pan Paweł Kukacki i absolwent naszej szkoły wielokrotnie nagradzany szermierz Łukasz Kołodziejczyk.

 

 

Mój piękny syn

Kino, spacer i wystawa z kosmosem w tle, czyli klasa 3HOT na wycieczce. Film “Mój piękny syn” już zszedł z afisza, ale nam udało sie go obejrzeć korzystając z oferty kina Atlantic dla szkół. Polecamy! Jest o czym pomyśleć i porozmawiać. W Planetarium zobaczyliśmy wystawę pt. Patrz: Ziemia. Dowiedzieliśmy się m.in. z ilu satelitów potrzebne są dane, aby GPS w naszym telefonie pokazał nam nasze położenie oraz co kryje się za wyliczeniem: 413 km: 63 m= 6556. Na koniec poczuliśmy się jak prawdziwi astronauci.

Album foto 

  

 

Wizyta w NIK

Klasy 1 OTB oraz 2 RTA wybrały się do Najwyższej Izby Kontroli, by przyjrzeć się funkcjonowaniu i zadaniom, jakie każdego dnia realizuje ta instytucja.   

Album foto

  

 

Targi Edukacyjne

Jesteśmy na Targach Edukacyjnych w pałacu Kultury i Nauki.

Do 9 marca znajdziesz nas na IV piętrze, stoisko 125. Serdecznie zapraszamy, porozmawiasz z nauczycielami i uczniami.

Do zobaczenia!

Album foto

    

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

Każdego roku XXXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Kostki Potockiego organizuje Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „La vie est courte, l’art est long". Celem konkursu jest upowszechnianie znajomości języka, kultury, sztuki Francji i krajów frankofońskich, rozwijanie i doskonalenie uzdolnień twórczych oraz rozbudzanie wrażliwości uczniów.

W każdej edycji bierze udział co najmniej setka uczniów z warszawskich szkół.

W tym roku konkurs nosił tytuł „A może tak Degas?” i zgłosiło się 6 uczniów z naszego Technikum (Iza -2 HOT, Sandra -2 HOT, Zuzanna -1RTb, Wiktoria -1HOT, Wiktoria -2OT, Patrycja -4RT).

Z ogromną przyjemnością oznajmiamy wszem i wobec, że zwyciężczynią została Zuzanna Augustyniuk z klasy 1 RTb, której praca: "Stara, włoska kobieta" została uznana za najlepszą. 

Pozostałym uczestnikom gratulujemy odwagi, talentu i wrażliwości. Dziękujemy za udział i zachęcamy w przyszłym roku do następnej edycji.

 

Album foto 

   

 

Muzuem Literatury

Klasy drugie w ramach podsumowania lekcji z romantyzmu skorzystały z propozycji wzięcia udziału w grze, której celem jest bliższe poznanie życiorysu Adama Mickiewicza. Klasy podzielone na grupy dostały karty pracy z 40 zadaniami, by tropić ślady, przyglądać się szczegółom i wtapiać w konteksty. Najwięcej emocji w pięciu salach Muzeum Literatury wzbudziło szkicowanie samowaru i instrukcja wiązania fularu... 

Album foto

  

 

Wycieczka Pawiak

Klasy maturalne zwiedziły Muzeum Więzienia Pawiak - miejsce, w którym historia uczy nas, jak nieludzkie może być zachowanie oprawcy i jak nadludzka może być postawa ofiary. Muzeum prezentuje zrekonstruowane cele więźniów, narzędzia tortur, relikty, grypsy, mamy też salę poświęconą szczególnemu bohaterowi, jakim jest słynne pawiackie drzewo.

Album foto

   

 

Słodka wycieczka

Jak powstaje ptasie mleczko i jak smakuje bez polewy czekoladowej prosto z linii produkcyjnej? Jak wygląda produkcja znanych powszechnie torcików wedlowskich? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znalazła klasa 2OT, odwiedzając fabrykę Wedla. Zachowując wszystkie procedury bezpieczeństwa mieliśmy okazję nie tylko zobaczyć słodkie dzieła sztuki, ale także zobaczyć jak pracują linie produkcyjną Pawełków oraz Torcików Wedlowskich.

Album foto

   

 

Wizyta w telewizji TVN

W minionym czasie uczniowie I klasy rta wzięli udział w wycieczce do studia Telewizji TVN. Mieli możliwość poznania tajników powstawania programów informacyjnych, mogli również spróbować swoich sił przed kamerą...

Album foto

   

 

Świąteczna pomoc

W tym roku przed świętami grupa wolontariuszy przeprowadziła  zbiórkę darów dla naszych rodaków zamieszkałych na Ukrainie, którzy w przedświątecznym czasie potrzebują naszego wsparcia. Akcja była prowadzona przy współpracy z Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Album foto 

  

 

Wspólne kolędowanie

W przedświąteczny piątek spotkaliśmy się wspólnie, by jeszcze przed klasowymi wigiliami pośpiewać wspólnie kolędy i poczuć nastrój zbliżających się świąt. 

Cicha Noc

Życzenia Świateczne Pana Dyrektora Arkadiusza Olejniczaka

Album foto

   

Stara Warszawa

Jak wyglądała Warszawa 20-lecia międzywojennego? Które miejsca tętniły życiem? Jak warszawiacy z różnych wartsw społecznych mieszkali i jak spędzali czas wolny? Uczniowie klasy 3HOT znaleźli odpowiedzi na te pytania oglądając wystawę pt. Odzyskana. Fotoreportaż z Warszawy 1918-1939 prezentowaną w Domu Spotkań z Historią. Mimo zimna wybraliśmy się też na krótki spacer po świątecznym Starym Mieście.

Album foto

   

 

Wymiana uczniów Włochy 2018 

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu i prezentacji z naszego wyjazdu do Włoch!

Wymiana Włochy 2018.pptx

 

Zabójstwo...

Klasa 3Rt uczestniczyła w rozprawie karnej w sądzie okręgowym. Sprawa dotyczyła odpowiedzialności z artykułu 148 kodeksu karnego, czyli zabójstwa. Po rozprawie odbyło się spotkanie z sędzią ze składu orzekającego, która krok po kroku wyjaśniła zawiłości procesu karnego. Na koniec zobaczyliśmy  cele, skąd aresztanci trafiają na salę sądową.

Album foto

  

 

Andrzejki

Wielkie wróżenie z dużym „przymrużeniem oka” odbyło się ostatniego dnia listopada na sali gimnastycznej. Karty tarota, kule i wielki wróż zachęcał do wspólnej zabawy i poznania naszej przyszłości.

Album foto 

  

 

Miesiąc Bibliotek

W dniach 24 i 25 października, w bibliotece szkolnej odbyły się obchody święta bibliotek. Blisko 100 uczniów wzięło udział w  różnego rodzaju  konkursach błyskawicznych  z nagrodami. Wystawę „Znani Bibliotekarze”, zorganizowaną w czytelni biblioteki obejrzeli wszyscy odwiedzający placówkę oraz zorganizowane grupy uczniów z nauczycielami.       

Nauczycieli i pracowników szkoły, którzy odwiedzili w tych dniach bibliotekę czekał  poczęstunek (ciasto własnego wypieku).

 

Album foto

 

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Setną Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczniowie naszej szkoły upamiętnili programem artystycznym. Treści historyczne przeplatały się z recytacją utworów patriotycznych oraz piosenkami w wykonaniu naszych uczniów. Spotkanie upłynęło w atmosferze humoru, refleksji, wzruszenia...

Album foto

 

Rekord dla Niepodległej

W piątek, 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach akcji organizowanej przez MEN  „Rekord dla Niepodległej” z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zaśpiewaliśmy 4-zwrotkowy hymn narodowy. 

Album foto

  

 

Żołnierska Ogrodowa

W dniu 13 listopada odwiedzili naszą szkołę oficerowie Wojska Polskiego w ramach drugiej edycji projektu nazwanego „Żołnierską ogrodową”, który zakończył rozpoczęte w ubiegłym roku obchody 100-lecia niepodległości naszej ojczyzny. W trakcie spotkania wysłuchaliśmy wykładu o tradycji polskiego oręża, a także służbie na misjach oraz posłudze duszpasterskiej w jednostkach wojskowych. Wśród tematyki historycznej nie zabrakło także współczesnych problemów wojskowości związanej z inżynierią i nowoczesnym dowodzeniem.

Album foto

  

 

Wizyta w NSA

Klasy 2RTa oraz 2OT odwiedziły gościnne mury NSA. Nasi uczniowie zwiedzili bibliotekę oraz czytelnie akt. W związku z wizytą naszych uczniów została przygotowana symulacja rozprawy dotycząca zmiany imienia, jako przykład klasycznej rozprawy administracyjnej.

Album foto

  

 

100 lat niepodległości

29 października br. w Teatrze Dramatycznym na Woli odbyła się uroczystość, widowisko z okazji 100 lat niepodległości, w której czynnie uczestniczyli, i którą współtworzyli między innymi uczniowie naszego Technikum nr 29 (poczet sztandarowy naszej szkoły, chórzystki, a także finalistki konkursu "Wolski spacer drogami do niepodległości"). Uroczystość uświetnili swoją obecnością kombatanci II wojny światowej, a ich przejmujące opowieści były żywą lekcją historii.

Album foto

  

 

American Center

W piątek 26 października grupa uczniów klas 3HOT i 3RT wzięła udział w spotkaniu PL+U.S. Youth Forum „Better Together”, podczas którego miało miejsce oficjalne otwarcie American Center Warsaw w jego nowej siedzibie w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.
Usłyszeliśmy m.in. wystąpienie ambasador USA Georgette Mosbacher, która zachęcała młodzież do podejmowania wyzwań i działania z wiarą w nieograniczone możliwości przynależne młodemu człowiekowi. Mogliśmy też obejrzeć i wysłuchać prezentacji ekspertów z różnych dziedzin oraz wziąć udział w panelach dyskusyjnych na temat stosunków polsko-amerykańskich oraz demokracji. Wydarzenie było okazją, aby porozmawiać ze stypendystami amerykańskich programów wymiany i przedstawicielami Ambasady U.S.A. oraz organizacji pozarządowych i edukacyjnych, a także zapoznać się z programami edukacyjnymi, m.in. programem wymiany uczniów szkół średnich czy odbycia staży w amerykańskich instytucjach rządowych. Słuchając wystapień i dyskusji w języku angielskim przekonalismy się, jak cennym narzędziem w zdobywaniu nowych ciekawych doświadczeń jest znajomość tego języka.
 

Album foto

 

Dziennikarskie odwiedziny

Pod koniec października odwiedziła nas Pani redaktor Małgorzata Kukuła, dziennikarka ze stacji TVN24, która opowiedziała o kulisach swojej pracy na antenie. Dzięki współpracy z Panią redaktor jedna z klas w ubiegłym roku widziała pracę telewizji od kuchni. No i nasi uczniowie dowiedzieli się bardzo ważnej rzeczy: wcale nie trzeba mieć ukończonych studiów dziennikarskich, by wykonywać ten zawód.

Album foto

 

Włoska wizyta

15 października na Ogrodowej gościliśmy grupę młodzieży z Włoch wraz z opiekunami. Wizyta byłą częścią projektu, którego partnerami są Dom Spotkań z Historią w Warszawie, uczniowie V LO im. ks. J. Poniatowskiego oraz uczniowie z naszej szkoły wraz z opiekunami. Stronę włoską reprezentują uczniowie Klasycznego Liceum z Ceseny.

W ramach tej wymiany podczas pobytu Włochów w Warszawie (11-15 października) pokazaliśmy naszym gościom   najpiękniejsze miejsca w stolicy, związane z naszą historią, które są wizytówką miasta. Przy pogodzie pełnej słońca i kolorów jesieni zwiedziliśmy: Łazienki, Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, Muzeum POLIN, Stare Miasto. Włosi usłyszeli wiele interesujących informacji o naszej historii, kulturze i tradycji. Włosi dopytywali o szczegóły dotyczące Warszawy, naszej edukacji oraz zainteresowań muzycznych, filmowych i kulinarnych. Wspólnie pracowaliśmy w grupach podczas warsztatów w DSH. Porozumiewaliśmy się z powodzeniem po angielsku, a czasami po włosku i po polsku...

Nasi koledzy obejrzeli V LO im. ks. J. Poniatowskiego oraz naszą szkołę. Dowiedzieli się sporo o wieloletniej historii szkoły, jak pracuje szkolny samorząd oraz wolontariat. Czego lubimy się uczyć, a które przedmioty są dla nas trudne.
Na Starym Mieście w Zapiecku wspólnie zajadaliśmy polskie pierogi. Wkrótce składamy rewizytę we Włoszech. Już nie możemy się doczekać na ten wyjazd i ponowne spotkanie, oby pogoda dopisała. Z pewnością będzie co podziwiać w Cesenie, Bolonii i Florencji.

Album foto 

  

 

Wizyta w przedszkolu

W ubiegłym roku szkolnym powstała książeczka o małym pingwinku. Do jej powstania przyczynili się uczniowie obecnej klasy 3HOT (tekst polski i angielski) oraz obecnej klasy 3RT (ilustracje). Prezentowaliśmy ją w czerwcu na wystawie na I pietrze. 
Celem było napisanie książeczki, którą kiedyś będzie można przeczytać dzieciom i teraz przyszedł czas na realizację. W środę 17 października 10 uczniów klasy 3HOT odwiedziło wolskie przedszkole nr 62 (dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Anny Ławnik-Zawadzkiej). Młodzi wolontariusze przeprowadzili zajęcia w trzech przedszkolnych grupach (4-5 lat). Było czytanie książeczki po polsku i po angielsku, nauka kilku angielskich słówek, wiersz napisany specjalnie na tę okazję, rozmowy o ulubionych zwierzątkach i smakach lodów, a na koniec wspólny taniec “pingwinki/kaczuszki”. 

Maluchy i nasza młodzież świetnie się dogadywali i bawili. Wyszliśmy z poczuciem ogromnej satysfakcji i chęcią na kolejne takie spotkania.

Album foto

   

 

Wybory do Samorządu

W wyniku szkolnych wyborów do Samorządu Uczniowskiego, wyłoniono następujący skład:

Przewodnicząca – Emily Garas 3RT

Wiceprzewodnicząca – Klaudia Zawiślak 2RTb

Wiceprzewodnicząca – Marta Strojewska 3HOT

Sekretarz - Anna Rusztecka 3RT

Skarbnik – Katarzyba Makulska 3RT

Sekcja eventowa – Kamil Szulowski 2OT, Kacper Ptaszek 2RTa, Tomasz Banasiak 2OT.

Współpraca: Adam Rokicki 2RTA, Patrycja Pęczek 2RTa

Opiekunem Samorządu jest Pani Joanna Moszyńska-Bogdan.

Album foto

   

 

Ślubowanie klas pierwszych

W ubiegłym tygodniu nowi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie, tym samym przystępując oficjalnie do społeczności szkolnej.

Życzymy Wam wielu sukcesów dydaktycznych w ciągu najbliższych czterech lat, a także wielu nowych owocnych znajomości.   

Album foto 

  

 

Wycieczka do Łodzi

4 października klasy 2OT i 2RTb wybrały się na podbój kulturalny Łodzi. Chyba nigdy wcześniej młodzież nie cieszyła się tak na myśl o wejściu do muzeum jak owego dnia, który od rana postanowił doświadczać nas chimerycznością pogody. Walcząc z wiatrem łamiącym parasolki, z chlupotem kwaśnej deszczówki w butach zadreptaliśmy do Pałacu Poznańskich - gdzie przywitali nas ciepło  sławni Łodzianie z minionej epoki, do Muzeum Kinematografii - w którym zachwyciliśmy się fotoplastikonem i do Muzeum Kanału "Dętka" - gdzie na chwilę zeszliśmy do podziemia. Miłym zwieńczeniem wycieczki była regeneracja sił w Centrum Rozrywki "Manufaktura", gdzie, podzieleni na grupy, stoczyliśmy zacięty bój w Arena Laser Games.

Album foto

  

 

Piknik integracyjny

W środę 19 września na naszym boisku zrobiło się tłoczno i gwarno. Wszystko za sprawą Pikniku Integracyjnego. Dopisała pogoda, dopisały humory. Można było wziąć udział w wielu zabawach i konkurencjach, zagrać w gry planszowe, zaśpiewać karaoke, zatańczyć belgijkę i zorbę, posłuchać występów naszych raperów i wreszcie skosztować wielu smakowitych ciast dostarczonych przez uczniów każdej klasy technikum.

Bawiliśmy się świetnie. Czekamy na kolejne takie wydarzenia.

Album foto

  

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. O 10:00 powitaliśmy 5 nowych klas pierwszych. Starsi uczniowie dołączyli o 11:30. Po części oficjalnej wychowawcy sprawnie poinformowali swoje klasy o najważniejszych sprawach, m.in. o jutrzejszym planie i pozwolili młodzieży cieszyć się ostatnim dniem bez lekcji, a pogoda sprzyja.

W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim samych edukacyjnych sukcesów!

Album foto

  

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół - Ogrodowa
  Zespół Szkół Stenotypii i Języków Obcych
  Technikum Nr 29
  Szkoła Policealna Nr 26

  ul. Ogrodowa 16
  00-896 Warszawa
 • Tel. 22 620-50-51
  Tel. 22 620-50-52
  Fax 22 620-45-80

  NIP 527 000 71 15

  e-mail: sekretariat@ogrodowa.edu.pl

Galeria zdjęć